Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Magiczna matematyka

"Magiczna matematyka"

"Magiczna matematyka" to seria zajęć, która mają na celu pokazanie uczniom, jak matematyka może być fascynująca i ekscytująca. Podczas tych zajęć uczestnicy mają możliwość poznania ciekawych ludzi, którzy dokonali ważnych odkryć matematycznych, oraz dowiedzenia się więcej o znanych wynalazkach, które zmieniły świat.

Podczas zajęć dzieci i młodzież mają okazję zgłębiać tajniki matematyki poprzez zabawne i interaktywne gry oraz eksperymenty. Instruktor zachęcają do myślenia kreatywnego i rozwijają zainteresowań  poprzez ciekawe zagadki i problemy matematyczne.

Dzięki takim zajęciom uczestnicy nie tylko poszerzają swoją wiedzę na temat matematyki, ale również uczą się być bardziej ciekawymi i otwartymi na nowe umiejętnościami. Magiczna matematyka pokazuje, że matematyka może być naprawdę magiczna i fascynująca dla każdego.

Zajęcia skierowane są do dzieci i młodzieży w wieku szkolnym i prowadzone są przez prawdziwego pasjonata matematyki.

Zajęcia bezpłatne

PONIEDZIAŁEK 15:00-16:00